KONST / Litografier / Färglitografi 11676583
nr 1167 6583
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 48/75, BEK Rives, France, motivet: 48x64
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:54:00
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström